Jaunpils Pienotava Jaunpils Pienotava
A/S Jaunpils Pienotava
RU EN LV 中国
Par mums Jaunumi Produkcija Mūsu veikali Receptes Kontakti
Katalogs Katalogs CN ERAF logo Elfla SKĀBĀ KRĒJUMA RAŽOŠANAS OPTIMIZĀCIJA RAŽOŠANAS JAUDAS PALIELINĀŠANA ERAF_02_2016 ERAF LIAA Piena Ceļš
Par uzņēmumu Vēsture Sasniegumi Īstenotie projekti Fotogalerija
Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

   Piena pārstrādes tradīcijas Jaunpilī ir senas un stabilas. Savu darbību uzņēmums ir uzsācis 1912. gadā, kas liecina par milzīgo pieredzi,
kas ir uzkrāta ilgā laika posmā. Jaunpils Pienotavas produkcija tiek ražota no augstākā labuma piena, kas iegūts tepat Latvijā – mūsu zemnieku saimniecībās.
   Mūsu ražotie produkti vienmēr ir piesaistījuši savus pircējus ar izcili augsto kvalitāti. Papildus vērtību un mīlestību katrā siera gabaliņā ieliek mūsu siera meistari. Līdz ar to mūsu ražotie sieri atšķiras no industriāli ražotajiem sieriem tieši ar garšas īpatnībām, vizuālo izskatu un izcilo kvalitāti.
   Lai gan uzņēmuma īpašnieki laika gaitā ir mainījušies, no 2008. gada uzņēmuma īpašnieks ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Piena Ceļš". Lai attīstītu un palielinātu ražošanas jaudas, 2019.gadā tika pieņemts lēmums par apvienošanos ar Igaunijas piensaimnieku kooperatīvu E-piim, kas apvieno 143 piena ražotājus, tādējādi izveidojot pirmo Eiropas kooperatīvu Austrumeiropā (Societas cooperativa Europaea). 
   Uzņēmums ir nemitīgā attīstības procesā ne tikai produktu klāsta palielināšanā, bet arī dažādu jaunu tehnoloģiju ieviešanā. Jaunpils pienotavā ir jaunas
loģistikas un produkcijas noliktavu ēkas, rekonstruētas un modernizētas esošās ražošanas telpas, laboratorijas nodrošinātas ar precīzām un modernām iekārtām, kā arī ir uzstādītas jaunas siera ražošanas līnijas.
   Jaunpils produkti ir iekarojuši ne tikai Latvijas tirgu. Mūsu produkti tiek eksportēti pa visu Eiropu, kā arī ASV, Singapūru, Izraēlu un Austrāliju. 

Jaunpils Pienotavas sauklis ir - "Lai iemīlētu – jānogaršo...!"


 
Par mums Jaunumi Produkcija Mūsu veikali Receptes Kontakti