Jaunpils Pienotava Jaunpils Pienotava
A/S Jaunpils Pienotava
RU EN LV 中国
Par mums Jaunumi Produkcija Pasūtījumi Receptes Kontakti
Katalogs Katalogs CN ERAF logo Elfla SKĀBĀ KRĒJUMA RAŽOŠANAS OPTIMIZĀCIJA RAŽOŠANAS JAUDAS PALIELINĀŠANA ERAF_02_2016 ERAF LIAA Piena Ceļš SIA „Agrera"
Par uzņēmumu Vēsture Sasniegumi Īstenotie projekti Fotogalerija
Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

   Piena pārstrādes tradīcijas Jaunpilī ir senas un stabilas. Savu darbību uzņēmums ir uzsācis tālajā 1912. gadā, kas liecina par milzīgo pieredzi,
kas ir uzkrāta ilgā laika posmā.
   Ja vēl pavisam nesen "Jaunpils Pienotava" ražoja tikai puscietos sierus, biezpienu un krējumu, tad šobrīd mēs ražojam arī mīkstos sierus - Pasta Filata - Mozzarellas grupas sierus,  saldās un sāļās biezpiena masas, desertus, pudiņus, kā arī dažādus kūpinātos sierus. Mēs esam nepārtrauktā attīstībā un šobrīd saviem pircējiem varam piedāvāt jau vairāk kā 30 dažādus piena produktu veidus.
   "Jaunpils Pienotavas" produkcija tiek ražota no augstākā labuma piena, kas iegūts tepat Latvijā – mūsu zemnieku saimniecībās.
   Mūsu ražotie produkti ir dabīgi, veselīgi un bez konservantiem. Tie vienmēr ir piesaistījuši savus pircējus ar izcili augsto kvalitāti. Papildus vērtību un mīlestību katrā siera gabaliņā ieliek mūsu siera meistari. Līdz ar to mūsu ražotie sieri atšķiras no industriāli ražotajiem sieriem tieši ar garšas īpatnībām, vizuālo izskatu un izcilo kvalitāti.
   Uzņēmuma īpašnieks ir lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Piena Ceļš", kurā pašlaik ir apvienojušies 64 piena ražotāji, kas nozīmē, ka "Jaunpils Pienotavas" produkti ir Latvijas zemnieku produkti.
   Uzņēmums ir nemitīgā attīstības procesā ne tikai produktu klāsta palielināšanā, bet arī dažādu jaunu tehnoloģiju ieviešanā. "Jaunpils Pienotavā" ir jaunas
loģistikas un produkcijas noliktavu ēkas, rekonstruētas un modernizētas esošās ražošanas telpas, laboratorijas nodrošinātas ar precīzām un modernām iekārtām, kā arī ir uzstādītas jaunas siera ražošanas līnijas.
   Jaunpils produkti ir iekarojuši ne tikai Latvijas tirgu. Mūsu produkti tiek eksportēti uz dažādām pasaules valstīm - Lietuvu, Igauniju, Angliju, ASV, Azerbaidžānu, Bulgāriju, Čehiju, Dāniju, Grieķiju, Kipru, Īriju, Izraēlu, Kazahstānu, Spāniju, Turkmenistānu, Vāciju un Zviedriju. Pavisam drīz mūsu produkti būs iegādājami arī Apvienotajos Arābu Emirātos.
"Jaunpils Pienotavas" sauklis ir - "Lai iemīlētu – jānogaršo...!"

 
Par mums Jaunumi Produkcija Pasūtījumi Receptes Kontakti