Par mums

Piena tradīcija ir sena un stabila Jaunpilī. Uzņēmums savu darbību ir uzsācis 1912.gadā, kas liecina par milzīgu pieredzi vairāk kā 100 gadu garumā. Jaunpils piena produkti ir ražoti no augstākās kvalitātes piena, ko saņemam no saviem kooperatīva zemniekiem. 

2020.gada 27.februārī Latvijas Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs Piena Ceļš un piena kooperatīvs Epiim apvienojās, izveidojot SCE EPIIM.

Mūsu kooperatīvā ir vairāk kā 200 biedru – piena ražotāji no Igaunijas un Latvijas, kas nodrošina apmēram 450 – 500 tonnas piena pārstrādei mūsu rūpnīcās Põltsamā, Järva-Jaani un Jaunpilī. 

Põltsamaa rūpnīca ir lielākais siera ražotājs Igaunijā, Jaunpils rūpnīca ir lielākais biezpiena produktu ražotājs Latvijā, un Järva-Jaani rūpnīca ir vienīgais uzņēmums Igaunijā, kas ražo demineralizētu sūkalu pulveri.

Mūsu uzņēmumam ir 11 firmas veikali visā Latvijā un divi zemnieku veikali Igaunijā (Põlva un Järva-Jaani), kas strādā biedru labā.

SCE EPIIM organizē biedriem informatīvas dienas un seminārus, kuros piedalās labākie runātāji no Igaunijas un citām valstīm, lai palīdzētu lauksaimniekiem īstenot programmu CARING FARM.

Kooperatīvam pieder meitas uzņēmumi AS Epiim Tootmine, AS Dessert, OÜ Epiim Transport, OOO Epiim RUS Krievijā un biokompetences centra BioCC akcijas, kas kopā nodrošina kooperatīva veiksmīgu darbību.

2021. gada 21. aprīlī SCE EPIIM, Royal A-ware un Interfood B.V. parakstīja akcionāru un ieguldījumu līgumu, ar kuru Royal A-ware un Interfood B.V. kopuzņēmums Meierei B.V. iegādājās 24,99% no mūsu meitas uzņēmuma AS E-Piim Tootmine. Tas bija ļoti svarīgs pavērsiens mūsu jaunajā Paides rūpnīcas projektā. Projekts, kas nodrošinās mūsu kooperatīva ilgtspējīgu attīstību daudzus gadus!

SOCIETAS COOPERATIVA EUROPEA (SCE) EPIIM

SCE EPIIM ir pirmais un lielākais pārrobežu Eiropas piena kooperatīvs (SCE) Baltijā.

Mūsu vēsture aizsākās pagājušā gadsimta sākumā, kad zemnieki gan Igaunijā, gan Latvijā sāka veidot kooperatīvus efektīvākai saimniekošanai.

 

 

SCE Epiim

Pikk 16, 73301 Järva-Jaani,

Estonia 

Phone :  +372 383 8300 

E-mail :  epiim@epiim.ee

https://www.epiim.ee/en/

 

 

LAD atbalsts

Ilgtspējība
LAD
LAD
LAD
LAD
LAD