Ilgtspējība

Mēs augstu vērtējam ilgtspējīgu lauku dzīvi

Mēs radām jaunas iespējas Latvijas piena produktiem pasaulē un līdz ar to arī Latvijas lauksaimniecībai. Mēs strādājam katru dienu, lai atstātu pēc iespējas zaļāku nospiedumu mūsu nākamajām paaudzēm. Mēs ticam, ka ilgtspējīga veida strādāšana ir vienīgais veids, kā piedāvāt gādīgu vidi dzīvniekiem un augstas kvalitātes pārtiku mūsu patērētājiem, vienlaikus saudzīgi izturoties pret dabu. 

Videi draudzīgāks transports piena pārvadāšanā

Jaunpils pienotava ir saņēmusi Latvijā pirmos divus CNG pienvedēja sastāvus - Scania G 410 šasiju 6x2*4 ar priekšējo un aizmugurējo pneimatisko balstiekārtu.

Šis ir pilotprojekts, un “Jaunpils pienotava“ īpašnieki, Eiropas kooperatīvā sabiedrība “E-Piim”, ilgtermiņā plāno pāriet uz videi draudzīgākiem transporta veidiem ne tikai piena pārvadāšanā, bet arī kooperatīva rūpnīcās saražotās produkcijas piegādei patērētājiem, kā arī nomainīt visu vieglā auto transporta parku uz videi draudzīgākiem transporta risinājumiem.

CNG risinājums iet paralēli ar mūsu grupas vīziju par ilgtspējību. Nākotnē mēs saskatām lielu potenciālu biometāna ražošanai mūsu biedru fermās tieši auto transportam. Nākotne vīzija - piena mašīna fermā savāc ne tikai pienu, bet arī uzpilda videi draudzīgu degvielu, kas samazina mūsu kopējo oglekļa pēdu.

 

 

 

 

LAD atbalsts

Ilgtspējība
LAD
LAD
LAD
LAD
LAD