Mūsu produkcija

Jaunpils produktu sortiments ir plašs – biezpiens, skābpiena produkti, krējums, svaigie sieri, Tilsit tipa sieri, cietie sieri, sviests un deserti. Mūsu TOP produkti ir tieši biezpiens un krējums. Domājot par saviem pircējiem, esam izveidojuši arī bezlaktozes produktu līniju - biezpiens, krējums un jogurts. 

Atvērt visus produktus

Par mums

Mūsu kooperatīvā ir vairāk kā 200 biedru – piena ražotāji no Igaunijas un Latvijas, kas nodrošina apmēram 450 – 500 tonnas piena pārstrādei mūsu rūpnīcās Põltsamā, Järva-Jaani un Jaunpilī.

Põltsamaa rūpnīca ir lielākais siera ražotājs Igaunijā, Jaunpils rūpnīca ir lielākais biezpiena produktu ražotājs Latvijā, un Järva-Jaani rūpnīca ir vienīgais uzņēmums Igaunijā, kas ražo demineralizētu sūkalu pulveri.

Jaunpils produktu sortiments ir plašs – biezpiens, skābpiena produkti, krējums, svaigie sieri, Tilsit tipa sieri, cietie sieri, sviests un deserti. Mūsu TOP produkti ir tieši biezpiens un krējums. Domājot par saviem pircējiem, esam izveidojuši arī bezlaktozes produktu līniju (biezpiens un krējums), kuru laika gaitā arī papildināsim ar jauniem produktiem (piemēram jogurtu).

Kopš esam apvienojušies ar Igaunijas kooperatīvu, aktīvi darbojamies pie jaunu produktu radīšanas – saviem pircējiem piedāvājam dažādus sierus, kas ir jau sagriezti šķēlītēs (Krievijas, Holandes, Gouda, Kurzemes, Maasdam, Edam, Harmony, Zelta, kūpināta siera desa).

Lasīt vairāk Paslēpt
100+ gadu pieredze

1912.gadā tika dibināta viena no pirmajām piensaimnieku sabiedrībām Latvijā – Jaunpils piensaimnieku biedrība. Tajā pašā gadā tika uzcelta pirmā Jaunpils pienotavas ēka. Biedrības galvenā ražotā produkcija bija eksportsviests, siers un tehniskais biezpiens.

Augstākā kvalitāte

Jaunpils pienotavas produkti ir ražoti no augstākās kvalitātes piena, ko saņemam no saviem kooperatīva zemniekiem.

200+ biedru kolektīvs

Mūsu kooperatīvā ir vairāk kā 200 biedru – piena ražotāji no Igaunijas un Latvijas, kas nodrošina apmēram 450 – 500 tonnas piena pārstrādei mūsu rūpnīcās Põltsamā, Järva-Jaani un Jaunpilī. 

Veikalu karte

LAD atbalsts

Ilgtspējība
LAD
LAD
LAD
LAD
LAD